Home staging

Home staging – atraktivní prezentace nemovitosti

Home staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu, a to před její vlastní prezentací. Zvyšuje atraktivitu prezentace i následné inzerce, šanci na úspěch a rychlejší prodej.

Zahrnuje v sobě vyklizení prostor od zbytečností a věcí po původních majitelích, designové úpravy interiéru a profesionální nafocení. Kvalitní prezentace nemovitost zviditelní v záplavě ostatních a zvedne šance na lepší prodej nebo pronájem.

Zajistím home staging i vám

Připravím pomocí drobných úprav i vaši nemovitost. Tak, aby působila svěže, útulně a udělala dobrý dojem. Na detailech záleží. V rámci home stagingu z objektu vyklidím vše nepotřebné, interiér uspořádám tak, aby nepodbízel nějaký neosobní styl, ale působil spíše čistě a variabilně.

Nejde o rekonstrukci, ale spíše o přípravu interiéru v takovém duchu, který jasně ukáže potenciálním zájemcům možnost představit si nemovitost podle svého stylu. A důležitý je také úhel fotek a celkové nafocení, které často dokáže divy. Profesionální fotky jsou součástí home stagingu a celé prezentace nemovitostí.

V čem vám home staging pomůže?

Home staging nejen, že zvyšuje atraktivitu nemovitosti a dokáže zaujmout široké spektrum potenciálních zájemců, ale také dovede zvýšit prodejní cenu. Pokud interiér působí upraveně, luxusněji, uspořádaně a zaujme, je velká šance říct si o vyšší cenu a urychlit celý prodejní proces. Zvýší se počet zájemců a šance na prodej nebo pronájem v kratším čase.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte nebo pronajmete rychleji
  • prodáte za vyšší cenu
  • oslovíte mnohem více zájemců
  • vaše nabídka nezapadne mezi ostatními

Chcete zvýšit atraktivitu vaší nemovitosti a urychlit prodej či pronájem?

WordPress Image Lightbox