Pronájem nemovitosti

Pronájem nemovitosti – rychle, bezpečně, bez starostí

Pokud pronajímáte nemovitost, je pro vás zásadní najít skutečně solventní nájemce. Ať jde o byt, dům nebo třeba kancelářské a jiné nebytové prostory. Kdo někdy pronajímal nějakou nemovitost, dobře ví, o čem je řeč. Domlouvání schůzek, prohlídky, nevěrohodní nájemci, starosti s převodem energií, časová náročnost schůzek. A to je jen špička ledovce. Tomu všemu navíc předchází parádní prezentace.

Pomohu pronajmout nemovitost i vám

Postarám se o skvělou a profesionální prezentaci vaší nemovitosti, poutavou inzerci i to, aby se dostala k co nejvíce potenciálním a vhodným zájemcům. Tím to samozřejmě nekončí. Postarám se i o formality, smlouvy, právnické kroky, převody. Zajistím prohlídky, přepis energií a všechny podstatné kroky, od prvního kontaktu s nájemci po předání klíčů

Proč svěřit pronájem nemovitosti mě?

Celý pronájem od nabídky po nové nájemce proběhne bezpečně, bez vašich starostí a v klidu. Vy se tak můžete věnovat své rodině, práci a zálibám. Výsledkem bude rychle obsazená nemovitost, vhodný a důvěryhodný nájemce a vyřeším i všechny formality. Ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Nechte pronájem na někom, kdo se tomu může naplno věnovat.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • zajistím kompletní prezentaci i prohlídky nemovitosti
  • vyberu vám vhodné a solventní nájemce
  • odpadnou vám veškeré starosti s přepisem a smlouvami
  • vy se můžete v klidu věnovat rodině, práci a zájmům

Chcete pomoci s pronájmem nemovitosti?

WordPress Image Lightbox